В Україні вже діє 665 земельних угод

Дата: 14.07.2021 14:49

В Україні вже діє 665 земельних угод

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що станом на сьогодні укладено 665 угод у рамках чинного ринку землі.

3534 нотаріуси подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру, із них 3319 погоджено, 173 –у черзі на розгляд, 450 – відмовлено.

Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі.

Довідково:

1 липня Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко офіційно оголосив старт ринку землі. До 2024 року купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізособи-громадяни України з обмеженням в 100 гектарів. Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям. Питання продажу землі особам без українського громадянства та іноземцям вирішуватиметься тільки на загальнонаціональному референдумі.

Міністерство аграрної політики та продовольства України