ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА ПОЛТАВЩИНИ ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ТРАНСПОРТНОГО ТУНЕЛЮ

Дата: 13.07.2021 08:21

Велике будівництво: На Полтавщини триває будівництво транспортного тунелю

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Полтавській області у селі Шевченкове на автомобільній дорозі державного значення Н-31 Дніпро-Решетилівка триває будівництво транспортного тунелю.

Споруда призначена для проїзду великогабаритної техніки, зокрема сільськогосподарських механізмів, оскільки в даному населеному пункті поля знаходяться з обох боків автодороги.

«Ініційована Президентом України Володимиром Зеленським масштабна інфраструктурна програма «Велике будівництво» довела свою ефективність. Про це свідчать за результати минулого року. Цьогоріч продовжуємо активно відновлювати автошляхи регіону. Роботи ведуться на дорогах державного та місцевого значення», – сказав Олег Синєгубов.

Подібні тунелі для проїзду великогабаритної техніки покликані запобігти ризикам створення аварійних ситуацій. Споруджуваний тунель матиме ширину понад 52 метри й висоту 5,5 метрів. Окрім сільськогосподарської техніки тунелем рухатиметься й інший транспорт.

Під час будівництва використано 200 тонн арматури та 1000 кубометрів бетону. Наразі триває спорудження підходів до тунелю.