13 липня голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов провів щотижневу нараду

Дата: 13.07.2021 11:45

13 липня  голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов провів щотижневу нараду, в якій взяли участь  голова Полтавської районної ради  Михайло Кононенко, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Задворкін, заступник голови райдержадміністрації Олександр Солодовник та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді розглянуто питання про виділення земельних ділянок  учасникам антитерористичної операції на території Полтавського району,  про заходи щодо попередження  пожеж  в екосистемах  та дотримання вимог правил пожежної  безпеки  під час проведення жнивної кампанії 2021 року (детально про це – в окремих публікаціях на нашому сайті), а також проаналізовано стан  здійснення заходів щодо реорганізації районних державних адміністрацій  відповідно до Закону України № 1009-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій». Заслухано інформацію  про наявні об’єктивні проблеми щодо окремих   структурних підрозділів, які перебувають на етапі реорганізації в районі, та визначено завдання щодо завершення реорганізаційних процедур.

За підсумками наради головою  райдержадміністрації дано відповідні доручення.