Відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги»

Дата: 02.07.2021 14:32

Голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов, заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник  спільно з головою Щербанівської  об’єднаної територіальної  Ігорем  Проциком, головою Мачухівської  об’єднаної територіальної  Валерієм Білоконем відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» об’єднаних територіальних громад – Мачухівської та Щербанівської  яке знаходиться за аресою: с.Розсошенці,вул.Перспективна,5А.

Директор Комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медичної допомого» Галина Гораличко та медичний директор  Микола Рощак ознайомили з роботою даного центру та наочно продемонстрували процедуру проведення щеплення для населення Полтавського району від  COVID-19.