З Днем працівника державної податкової служби

Дата: 02.07.2021 08:46

Шановні колеги, ветерани податкової служби!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби.

Впродовж багатьох літ сумлінної праці кожен з вас зробив значний внесок у становлення і розвиток служби, якій доручено важливу суспільну місію – наповнення державного бюджету. Ми твердо йдемо шляхом створення в Україні чіткої, зрозумілої для платників податків податкової системи, формування нового іміджу нашої служби.

Дякую всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи державну скарбницю, чесно та самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства. Бажаю вам натхнення в роботі та примноження внеску в зміцненні позитивних тенденцій вітчизняної економіки, ще більшої наполегливості й безкомпромісності в наступі на «тіньову» економіку і корупцію.

Мої вітання також усім платникам податків. Зичу міцного здоров’я, успіхів у бізнесі, високих прибутків, родинного щастя і добра! Адже свято наше – спільне, спільна й робота – задля України, її сьогодення і майбутнього.

З повагою, голова райдержадміністрації                           Дмитро Романов