МАЛА ПРИВАТИЗАЦІЯ НА ПОЛТАВЩИНІ: ПІД ЧАС АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТА В КОБЕЛЯКАХ СТАРТОВА ЦІНА ЗРОСЛА У 139 РАЗІВ

Дата: 01.07.2021 13:45

Мала приватизація на Полтавщині: під час аукціону з продажу об’єкта в Кобеляках стартова ціна зросла у 139 разів

У межах малої приватизації аукціон із продажу об’єкта на Полтавщині очолив всеукраїнський рейтинг успішних аукціонів, які відбулися минулого тижня. Про це повідомили у Фонді державного майна України.

25 червня відбувся електронний аукціон із продажу нежитлової будівлі загальною площею 531,3 м2 та гаража загальною площею 42,1 м2. Вони розташовані за адресою вул. Мільйонна (Огія), 17 у Кобеляках. Перебувають на балансі Головного управління статистики у Полтавській області.

За ці об’єкти на відкритих торгах змагалися 9 учасників. Стартова ціна зросла у 139 разів – з 35 901 грн до 5 000 000 грн. Цей аукціон очолив рейтинг успішних аукціонів за підсумками минулого тижня.

Другим став аукціон із приватизації майнового комплексу «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС» у Запоріжжі. У ньому взяв участь один учасник, який запропонував за об’єкт 1 089 200 грн. Третім – аукціон із приватизації групи інвентарних будівель на Хмельниччині. Свої пропозиції представили 6 учасників, які збільшили остаточну вартість об’єкта у 3,8 разу – зі 102 022 грн до 385 000 грн.

Найближчі аукціони у межах малої приватизації на Полтавщині заплановані на 9, 16, 23 та 26 липня. Переглянути інформацію про об’єкти можна за посиланням https://bit.ly/3dw2Zgh.