Святкування з нагоди: Дня села, дня молоді та 25 річниці Конституції України.

Дата: 29.06.2021 11:31

Голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов взяв участь в урочистих заходах з нагоди: Дня села, дня молоді та 25 річниці Конституції України в Кошманівському старостинському окрузы Машівської ОТГ щиро привітавши жителів з нагоди св’ят. Окрім самих вітань, голова райдержадміністрації вручив грамоти за активну позицію в розвитку села сільському старості Людмилі Корзіній та голові фермерського господарства Андрію Дорошу.

Артисти на чолі з директором СБК Ігорем Тарасовським підготували концертну програму під назвою «Село моє — душі криниця». Веселий настрій подарували учасники драматичного колективу.

Під час концерту всіх бажаючих пригощали  короваєм та смачними галушками.

Для дітей теж було чимало  розваг. Працював батут, надувна гірка, а також запрошені аніматори від Полтавського дитячого клубу «Карусель» створили чудову атмосферу для малечі.

Тепла атмосфера, щирі вітання та  смачне частування українськими стравами створили гарний настрій для всих присутніх.