Нарада щодо вирішення проблемних питань житлового будинку за адресою: Полтавський район, с. Розсошенці, вул. Параджанова, 9, на території Щербанівської ОТГ

Дата: 25.06.2021 13:39

Відбулась нарада у формі круглого столу при Полтавській районній державній адміністрації, щодо вирішення питання підключення до мереж електро, тепло, газо та водопостачання житлового будинку за адресою: Полтавський район, с. Розсошенці, вул. Параджанова, 9, на території Щербанівської ОТГ в якій взяли участь Боблях А.Р.-народний депутат України, Романов Д.В – голова Полтавської районної державної адміністрації, Солодовник О.І. – заступник голови Полтавської районної державної адміністрації, Щедрик А.В. – завідувач відділу ЖКХ Полтавської районної державної адміністрації, Процик І.С. – голова Щербанівської ОТГ, Горобець І.В. – директор ТОВ «ЖЕК ДБК», ХомяковВ.В. - керівник Полтавського управління газорозподільної системи АТ «Полтавагаз», Осадчий А.В. – юрист ТОВ «Полтавський ДБК», Макаров М.С. – директор ТОВ «Полтавський ДБК», Бацуло О.В. – заступник начальника абоненського відділу КП ПОР «Полтававодоканал», Антонович М.В. – заступник начальника виробничо-технічного відділу КП ПОР «Полтававодоканал», Рогова О, Обертинський О. – представники громади (власники квартир). На нараді обговорили питання щодо строків підключення комунікацій та благоустрою території відповідно до договору з власниками квартир та ТОВ «Полтавський ДБК». В ході наради вирішили зобов’язати забудовника виконати умови договору та надати плани щодо підключення електро, тепло, газо та водопостачання до вказаного житлового будинку, благоустрою територіїдо 30 червня.