МАЛА ПРИВАТИЗАЦІЯ НА ПОЛТАВЩИНІ: НА АУКЦІОН ВИНЕСЕНІ ЧАСТИНА НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ ТА ЧАСТИНА ГАРАЖА В РЕШЕТИЛІВЦІ

Дата: 25.06.2021 11:31

Мала приватизація на Полтавщині: на аукціон винесені частина нежитлової будівлі та частина гаража в Решетилівці

У межах малої приватизації в області відбуваються аукціони з продажу об’єктів нерухомості. Взяти у них участь може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.

16 липня відбудеться аукціон із продажу групи інвентарних об’єктів – частини нежитлової будівлі площею 92,2 м² та частини гаража (комори), площею 13,7 м² у Решетилівці.

Адреса: м. Решетилівка, вул. Покровська, 41.

Балансоутримувач – Головне управління статистики у Полтавській області. Орган управління – Державна служба статистики України.

Електронний аукціон із продажу об’єктів відбудеться 16 липня 2021 року, час проведення – 15:37. Прийом пропозицій завершується 15 липня 2021 року о 20:18.

Стартова ціна – 67,06 грн.

Детальна інформація:

Для участі в аукціонах необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи Прозорро.Продажі майданчиків.

Детальна інформація про електронні майданчики https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

За матеріалами Регіонального відділення Фонду державного

майна України по Полтавській та Сумській областях