Вітання голови районної державної адміністрації з Днем митної Служби України!

Дата: 25.06.2021 10:23

Шановні працівники та ветерани митної служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня митника, з давніх-давен митниця слугувала надійним форпостом захисту економічних інтересів країни.  Сьогодні вона здобула статус державної служби, діяльність якої спрямована не тільки на захист економічного суверенітету країни, а й на боротьбу з контрабандою зброї, наркотиків і міжнародним тероризмом.

Саме тому сьогодні зростає роль митниці, високопрофесійна робота якої сприяє розвиткові вітчизняної економіки, захисту внутрішнього ринку та наповненню державного бюджету, гарантує стабільність міждержавної співпраці.

З нагоди професійного свята бажаю усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, життєвої енергії та благополуччя.

Нехай служба буде легкою, а благородна справа служіння інтересам України приносить задоволення.

З повагою, голова райдержадміністрації                           Дмитро Романов