22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 15:50

Саме цей день закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців сповнена важких спогадів і болю. Мирне життя перервалося теплим літнім ранком, назавжди змінивши долі кожного українця.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок цієї війни. Мільйони людей опинилися в окупації прийнявши на себе тягар лихоліття. У зруйнованих війною селах, містах і містечках залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких незабаром ставали вдовами, а діти – сиротами. На них чекали тяжкі випробування повоєнних років.

Священний обов’язок кожного громадянина України – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму.

Вшанували пам'ять жертв війни в Україні голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов  та голова Щербанівської об’єднаної територіальної громади Ігор Процик покладанням квітів до меморіалу «Слава Героям Танкістам» у с.Розсошенці Щербанівської  ОТГ Полтавського району.