Днь скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дата: 22.06.2021 08:55

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна.

22 червня – це день, який навчив український народ найбільшому – любити мир. День, який нагадує нам всім про страхіття війни

Тому наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Сьогодні, потерпаючи від військової агресії на сході України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу нині, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять і пошана кожному, хто не шкодуючи власного життя відстоював мир та свободу для прийдешніх поколінь, і тим, хто поліг, стримуючи агресора на східних рубежах сучасної України.