A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ПОГАШЕННЯ БОРГІВ ПО ЗАРПЛАТІ: СКІЛЬКИ ОТРИМАЛИ ПОЛТАВЦІ?

Дата: 17.06.2021 14:13
Кількість переглядів: 291

Погашення боргів по зарплаті: скільки отримали полтавці?

 

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду. Якщо ж керівництво фірми, фабрики чи заводу добровільно не виконує судові рішення, органи юстиції розпочинають процедуру примусового стягнення заборгованості.

Як розповіла очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина СВИСТУН, з початку року державні виконавці, відновлюючи права робітників на своєчасну винагороду за працю, провели на теренах Полтавщини ефективну роботу щодо ліквідації боргів по заробітній платі. Так, за 5 місяців фахівці юстиції примусово стягнули з підприємств-боржників області понад 2 мільйони гривень вчасно несплаченої заробітної плати, задовольнивши інтереси 57 працівників.

Очолив рейтинг найбільшої суми стягнутих зарплатних боргів ПрАТ «Пласт» – 7 працівникам повернуто понад 700 тисяч гривень. На другому місці опинилося Полтавське обласне комунальне підприємство «Полтавафарм», 15 робітникам якого примусово сплатили більше як 500 тисяч гривень. «Бронзу» отримало приватне підприємство «Полтавабудцентр», де на користь 7 полтавців правники стягнули понад 300 тисяч гривень.

Варто зазначити, що подібний позитивний результат був досягнутий завдяки арешту державними виконавцями банківських рахунків та виявленого майна підприємства, яке описувалося та виставлялося на продаж в інтернет-аукціоні OpenMarket «СЕТАМ» (https://setam.net.ua).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора