A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ ВІДВІДАЛА ЛЮБОМИРА МАНДЗІЙ

Дата: 17.06.2021 14:03
Кількість переглядів: 262

Полтавську область відвідала Любомира Мандзій

 

У межах робочої поїздки до Полтавської області заступниці Міністра освіти і науки України Любомири Мандзій відбулася зустріч із представниками Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та керівниками органів управління освітою територіальних громад Полтавської області.

Зустріч проходила в форматі вільного діалогу, коли кожен із учасників міг долучатися до спілкування. На початку заступниця Міністра освіти і науки України запропонувала учасникам висловити всі запитання та побажання, що є нагальними для освітян області. Основна увага була акцентована на питаннях забезпечення дистанційного навчання, інклюзивної освіти, формування  складових безпечного, якісного та здорового освітнього середовища для впровадження реформи Нової української школи, організації якісного харчування школярів та забезпеченні заходів протипожежної безпеки в закладах освіти.

Кожен з учасників мав можливість обговорити як загальні питання, так і привести конкретні приклади з життя закладів освіти територіальних громад.

Наприкінці зустрічі Любомира Мандзій узагальнила проведену розмову, наголосила на важливості відкритого діалогу, який має продовжуватися і в подальшому між освітянами на всіх рівнях: від місцевого до обласного та загальнодержавного.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора