Вітання голови райдержадміністрації з Всесвітнім днем донора крові

Дата: 14.06.2021 11:17

Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ. Донорство – важлива громадська діяльність, вона допомагає зберегти багато тисяч людських життів. Шановні донори, вітаємо всіх вас і висловлюємо вам щирі слова подяки! Ви сьогодні справжні дарувальники життя, оскільки саме слово «донор» по-латинськи означає «дарувати». Щосекунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, тому цей день дає можливість висловити вдячність людям, які добровільно здають свою кров. Вітаємо всіх почесних донорів, донорів. Спасибі вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини - найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині.

Голова Полтавської  районної

державної адміністрації                                                       Д.В.РОМАНОВ