НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ДІЄ ЗЕЛЕНИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Дата: 14.06.2021 09:14

На всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки

Відповідно до індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки станом на сьогодні на всій території України встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки, який дає змогу переглянути підходи до протиепідемічних обмежень, визначених жовтим рівнем епідемічної небезпеки, у бік пом’якшення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р.  № 1236 (зі змінами) зелений рівень встановлюється одночасно на всій території України, якщо:

1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів України менше 50 відсотків епідемічного порогу

2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менше 5 відсотків.

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронниими органами ОДА