НА ПОЛТАВЩИНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО 300-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ

Дата: 11.06.2021 09:57

На Полтавщині готуються до 300-річчя Григорія Сковороди

10 червня в онлайн режимі відбулося друге засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди.

Участь у ньому взяли заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко та директор Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко.

Учасники зібрання обговорили питання фінансування об’єктів, пов’язаних з Григорієм Сковородою.

Катерина Рижеченко зазначила, з бюджету області планується профінансувати культурно-масовий захід у Чорнухах.

Як поінформувала Ірина Удовиченко, що у Чорнухах планують зробити капітальний ремонт приміщення та прилеглої території комунального закладу «Центр культури і дозвілля». Для цього залучать субвенцію соцекономрозвитку народного депутата Максима Березіна в сумі 10 млн. грн. З обласного бюджету виділять кошти на реставрацію очеретяних дахів на батьківській садибі Сковороди.

Лохвицька громада виділить кошти на фінансування  заходів, пов’язаних з відзначенням ювілею філософа. Зокрема, проведе благоустрій прилеглої території біля пам’ятника філософу.

За результатами наради пропозиції передадуть до Кабінету Міністрів України.