A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

18-20 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ НА ЛЬВІВЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ XV ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗАШКІВ»

Дата: 11.06.2021 09:36
Кількість переглядів: 305

18-20 червня 2021 року на Львівщині відбудеться XV ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Зашків»

 

Фестиваль вже традиційно проходитиме за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Метою заходу є патріотичне виховання молоді через вшанування та нагадування про видатну постать Євгена Коновальця.

Цей фестиваль є прикладом яскравої співпраці задля досягнення спільної цілі – організації та проведення змістовної національно-патріотичної події, яка користується популярністю серед молоді та позитивно впливає на формування її поглядів і цінностей. На заході традиційно діятимуть різноманітні локації: спортивна, ярмаркова, інтелектуальна, показові виступи кінологів, футбол босоніж, вечірня сцена тощо.

Під час фестивалю відбудуться різні лекції та воркшопи патріотичного спрямування. Також діятимуть «Тверезий патруль» та «ЕКО-патруль», що відповідатимуть за тверезий стан учасників та чисте довкілля.

Учасники зможуть відвідати Історико[1]меморіальний музей полковника Євгена Коновальця, пограти у футбол босоніж, здолати крос або ж взяти участь у велопробігу, переглянути показові виступи військової техніки, кінологів, реконструкція бою, а також діятимуть майданчики неформальної освіти, також учасників чекатиме музична програма за участю гуртів патріотичного спрямування.

Участь у фестивалі безкоштовна. Додаткову інформацію можна отримати у соціальній мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/zashkiv.fest

Запрошують делегації молоді із області взяти участь у фестивалі «Зашків».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора