ОЛЕГ СИНЄГУБОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ПАЛАТИ РЕГІОНІВ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Дата: 09.06.2021 09:57

Олег Синєгубов взяв участь у засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України відбулося під керівництвом Глави держави Володимира Зеленського 8 червня у Дніпрі.

Нині Конгрес місцевих та регіональних влад об’єднує 1551 громаду. Президент зауважив, що завдяки децентралізації місцеві громади отримують більше ресурсів: повноважень, власності, землі, коштів, але разом з тим – мають більше викликів та ризиків.

На переконання Володимира Зеленського, однією з основних функцій верхньої палати Конгресу місцевих та регіональних влад має стати збалансування різних поглядів і підходів до розвитку регіонів, покращення якості послуг, зміцнення економіки областей, залучення реальних інвестицій, створення нових робочих місць з метою підвищення рівня життя громадян.

Триває робота над пошуком справедливого розподілу податків між місцевими й державним бюджетом, щоб дати можливість місцевій владі імплементувати проекти розвитку.

«Конгрес ініційований Володимиром Зеленським для того, щоб на всіх рівнях влади – державної, обласної та місцевої – була координація дій для подальшої плідної співпраці, – повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Серед обговорених питань – захист довкілля, водозабезпечення, якість доріг та збільшення точок габаритно-вагового контролю.

Також під час засідання була розглянута низка організаційних питань, зокрема схвалено Регламент роботи Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Головою Палати регіонів було обрано очільника Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького, а його заступниками – голову Миколаївської обласної ради Ганну Замазєєву та голову Чернівецької ОДА Сергія Осачука.