A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ЛІДЕР ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З БОКСУ ОЛЕКСАНДР ХИЖНЯК ВИГРАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ТУРНІР У ПАРИЖІ

Дата: 09.06.2021 09:55
Кількість переглядів: 259

Лідер збірної України з боксу Олександр Хижняк виграв Європейський ліцензійний турнір у Парижі

8 червня у Парижі пройшов заключний день Європейської олімпійської кваліфікації, в межах якого у поєдинку за перше місце у категорії 75 кг взяв участь український боксер Олександр Хижняк.

У фінальному бою Хижняк зустрівся з нинішнім представником збірної Росії Глібом Бакши і впевнено переміг його. Перевага українського спортсмена була беззаперечною протягом усіх трьох раундів, хоча судді все ж пішли на деяку поступку росіянину: троє представників Феміди зафіксували перемогу Хижняка 30:27, один - 29:28, а ще один побачив перемогу Бакши 28:29.

Успіх у фінальному бою кваліфікації додасть Олександру очок до міжнародного рейтингу, що матиме значення при жеребкуванні олімпійського турніру в Токіо.

Національна збірна України завоювала на турнірі в Парижі чотири ліцензії (Микола Буценко, Ярослав Харциз, Олександр Хижняк та Анна Лисенко).

У медальному доробку в команди на турнірі три медалі: золота нагорода Олександра Хижняка та дві бронзові медалі – Миколи Буценка та Анни Лисенко.