ПРАЦІВНИКАМ ТА ЗДОБУВАЧАМ ОСВІТИ РЕШЕТИЛІВСЬКОГО ХУДОЖНЬОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ ПРИЗНАЧЕНІ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Дата: 03.06.2021 16:38

Працівникам та здобувачам освіти Решетилівського художнього професійного ліцею призначені стипендії Президента України

Відповідно до Указу Президента України від 31.05.2021 № 219/2021 «Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного  мистецтва на 2021 рік» працівникам та здобувачам освіти Решетилівського художнього професійного ліцею призначені стипендії Президента України на 2021 рік.

Зокрема:

- Власовій Катерині Вікторівні, викладачу Решетилівського художнього професійного ліцею, майстру художньої кераміки;

- Коваль Ніні В’ячеславівні, майстру виробничого навчання Решетилівського художнього професійного ліцею, майстру художньої вишивки;

- Міщенко Альоні Олександрівні, учениці Решетилівського художнього професійного ліцею, майстру художньої вишивки.

Окрім того, відповідна стипендія призначена випускникам Решетилівського художнього професійного ліцею минулих років:

- Кісенко Марині Олексіївні та Третяк Карині Ігорівні, майстрам художньої вишивки.

Вітаємо президентських стипендіатів, бажаємо їм подальших успіхів та творчого натхнення для здійснення усіх задумів.

Департамент освіти і науки

Полтавської облдержадміністрації