A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГ СИНЄГУБОВ ВИСЛОВЛЮЄ СПІВЧУТТЯ РОДИНІ ТА БЛИЗЬКИМ НАДІЇ МІЩАНЧУК

Дата: 02.06.2021 15:30
Кількість переглядів: 302

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов висловлює співчуття родині та близьким Надії Міщанчук

 

1 червня 2021 року на 81-му році пішла з життя Міщанчук Надія Дмитрівна.

Народилась Надія Дмитрівна 29 квітня 1941 року в селі Губське Лубенського району. Закінчивши школу, Пінський технікум молочної та м’ясної промисловості та Полтавський сільськогосподарський інститут, Надія Дмитрівна розпочала свою трудову діяльність.

Її трудовий шлях налічує 44 роки, 14 з яких віддала системі соціального захисту населення. Де б не працювала Надія Дмитрівна, скрізь була взірцем самовідданого служіння справі, невтомності праці, принциповості та людяності. Завдяки цим якостям вона заслужила авторитет і повагу серед працівників системи соціального захисту, населення області. Саме за її ініціативи на Полтавщині вперше в Україні було створено комплексну соціальну програму «Турбота», відповідно до якої утворені територіальні центри соціального обслуговування, відділення соціальної допомоги на дому одиноким престарілим громадянам. Під керівництвом Надії Дмитрівни в Полтавській області було збудовано і введено в дію найбільший в Україні Горбанівський геріатричний будинок-інтернат.

За відмінну роботу Надія Міщанчук була відзначена Орденом «Княгині Ольги» та Орденом «Знак Пошани», медаллю «За доблесну працю», численними грамотами та подяками.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов від усього колективу ОДА висловлює щирі співчуття родині та близьким Надії Дмитрівни.

Пам?ять про Надію Міщанчук назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора