Привітання голови районної державної адміністрації з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 09:06

Дорогі діти та батьки! Щиро вітаю вас із прекрасним святом — Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство — це пора сподівань та здійснення мрій, це найщасливіший час для багатьох з нас, адже ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства.

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі завжди були радісними та щасливими, щоб вони могли з посмішкою згадувати свої дитячі роки. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє — головний обов’язок батьків, суспільства та держави в цілому. Діти — наше майбутнє, а значить — майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, як складеться доля наших дітей.

Бажаю нашим маленьким громадянам та їх батькам міцного здоров’я, добра, радості, здійснення мрій та взаєморозуміння.

Окрема подяка прийомним батькам та батькам-вихователям, які закладають в юні душі та серця високі моральні і духовні цінності.

Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій нашій державі!

З повагою, голова райдержадміністрації                           Дмитро Романов