ГЛАВА ДЕРЖАВИ 31 ТРАВНЯ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «УКРАЇНА 30. ОСВІТА І НАУКА»

Дата: 31.05.2021 09:34

Глава держави 31 травня візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»

Президент України Володимир Зеленський у понеділок візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука», який триватиме у столиці з 31 травня до 2 червня.

Учасники заходу, зокрема представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, українські педагоги, освітяни, науковці, західні партнери, фахівці та експерти, дискутуватимуть на теми сучасних тенденцій в освіті й науці, трансформації освітнього процесу в Україні.

Крім того, під час форуму обговорюватимуться питання української освіти й науки у світовому вимірі, цифровізація та популяризація науки, облаштування комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу.

Буде приділена увага й ролі сучасного університету як майданчика для досліджень, питанням залучення молоді в науку та підтримки молодих учених.

Стежте за трансляцією на YouTube-каналі: youtube.com/channel/UC7ThkuaEYwKIoKWWBKN3Hmw

А також на фейсбук-сторінці: facebook.com/Forum.Ukraine30

Офіційне інтернет-представництво Президента України