A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

«ВІДТЕПЕР УЧИТЕЛІ МОЖУТЬ ПЕРЕВІРИТИ СВІЙ РІВЕНЬ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ», – ІГОР ПАНЧЕНКО

Дата: 26.05.2021 15:38
Кількість переглядів: 314

 

Версія для друку

«Відтепер учителі можуть перевірити свій рівень цифрової грамотності», – Ігор Панченко

 

Мінцифра запустила Цифрограм для вчителів. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

«Відтепер освітяни можуть перевірити свій рівень цифрової грамотності. Цифрограм для вчителів, на відміну від цифрограмів для громадян, має максимальну оцінку в 63 бали та містить 21 професійну цифрову компетенцію і 5 сфер: «Учитель у цифровому суспільстві», «Професійний розвиток», «Використання та аналіз цифрових ресурсів», «Навчання та оцінювання учнів», «Розвиток цифрової компетентності учнів», – розповів Ігор Панченко.

Тестування з цифрової грамотності розроблене експертами Академії цифрового розвитку та експертами Міністерства освіти і науки України на основі рамки професійних компетенцій для вчителів, розробленої експертами на виконання наказу МОН України № 38 від 15 січня 2019 року.

Національний тест на цифрову грамотність для вчителів доступний за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram

Після складання тесту на цифрову грамотність кожен педагог отримає електронний сертифікат.

Незалежно від результатів учителі зможуть одразу підвищити свій рівень цифрових навичок на порталі Дія.Цифрова освіта, де доступні більше 55 освітніх серіалів із цифрової грамотності.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора