НОВОСАНЖАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЛАНУЮТЬ ВКЛЮЧИТИ ДО ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 26.05.2021 13:46

Новосанжарський ліцей планують включити до програми Президента «Велике будівництво»

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та народний депутат України Костянтин Касай відвідали Новосанжарський ліцей. Він є опорним загальноосвітнім закладом. У ньому навчаються понад 900 дітей.

У ліцеї планують провести комплексний ремонт із термомодернізацією.

«Заклад потребує комплексного ремонту, насамперед спортивної зали та великого стадіону з футбольним полем, волейбольним майданчиком, трибунами та супутніми приміщеннями. Готуватимемо його для включення до програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» на наступні роки. Для цього нам необхідний проєкт, який має розробити громада», – додав Олег Синєгубов.