A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

БІЗНЕС ЗА КІЛЬКА СЕКУНД: БІЛЬШЕ 1000 УКРАЇНЦІВ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ ФОП АВТОМАТИЧНО ЧЕРЕЗ ДІЮ ЗА ТИЖДЕНЬ ВІД ЗАПУСКУ ПОСЛУГИ

Дата: 25.05.2021 10:59
Кількість переглядів: 377

Бізнес за кілька секунд: більше 1000 українців зареєстрували ФОП автоматично через Дію за тиждень від запуску послуги

 

Уже понад тисяча українців зареєстрували ФОП автоматично на порталі Дія.

Це найшвидша реєстрація бізнесу у світі — процес відбувається без держреєстратора і займає менше 2 секунд. Цю послугу презентували Мінцифра спільно з Мін’юстом 17 травня під час Diia Summit 2.0.

“Сьогодні був зареєстрований 1000-й ФОП автоматично, без участі реєстратора. Менше, ніж за 7 діб. Автоматичну реєстрацію ФОП ми запустили минулого понеділка. У нашій стратегії побудови цифрової держави — максимальна кількість послуг повинні надаватися без участі людського фактора”, — написав Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграмі.

Реєстрація бізнесу, зокрема ФОП, одна з наймасовіших послуг, якою користуються українці на порталі Дія. Відкриття ФОП онлайн стало найпопулярнішою послугою з моменту запуску порталу Дія минулого року. Подати заяву можна за 10-15 хвилин. 

Як це працює. На порталі Дія ви подаєте заяву. Більшість необхідних полів підтягнуться автоматично. Заява автоматично надходить у реєстр фізосіб-підприємців. 10 хвилин на заповнення заяви і декілька секунд на обробку.

За статистикою, раніше державний реєстратор витрачав 21 хвилину в середньому на обробку заяви. У 2020 році було відкрито 247 634 ФОП, а відповідно витрачено 5 мільйонів 200 тисяч 313 хвилин. А це — 43 роки! Саме така річна ефективність послуги автоматичної реєстрації ФОП. Такі послуги мають стати цифровим стандартом для України.

Проєкт було реалізовано за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Міністерство цифрової трансфо

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора