A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ЗБІРНА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАВОЮВАЛА ПЕРШІСТЬ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

Дата: 24.05.2021 15:19
Кількість переглядів: 323

Збірна Полтавської області завоювала першість на Чемпіонаті України з гирьового спорту

21-23 травня у Полтаві на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків і дівчат (9-18 років).

Протягом трьох днів 286 спортсменів змагалися в трьох дисциплінах.

У командному заліку перемогла (набравши максимальну кількість балів!!!) збірна Полтавської області - 509 очок. На другому місці – Харківська (460 очок), на третьому Житомирська (272).

Збірна команда Полтавської області була представлена в кількості 74 спортсменів. Основу збірної склали спортсмени Карлівської та Ланнівської ТГ - 44 спортсмени, Полтавська ТГ - 20; Лубенська ТГ - 7; Миргородська - 8 спортсменів.

Полтавська область як завжди зайняла перше місце в командній естафеті по довгому циклу. Полтава - 222, Харків - 171, Кіровоград - 152.