ПОЛТАВСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ТИЖНЯ ВІДКРИТОГО УРЯДУ

Дата: 21.05.2021 11:56

Полтавська облдержадміністрація долучилася до Тижня Відкритого Уряду

У межах Тижня Відкритого Уряду Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації провів тематичну онлайн-конференцію «Участь громадськості у процесах формування й реалізації державної політики та вирішенні питань місцевого значення».

У заході взяли участь директор Департаменту Вікторія Пилипенко, голова Громадської ради при облдержадміністрації Олександр Дербеньов, голова Полтавського відділення Суспільної служби України Ганна Кіященко, фахівці Департаменту, а також понад 100 учасників у студіях територіальних громад.

Учасники конференції обговорили питання щодо участі України у міжнародній системі країн із публічною формою управління, впровадження на території області міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», практики створення та діяльності громадських рад при органах публічної влади, взаємодії органів публічної влади з громадськими радами, збільшення довіри до органів місцевого самоврядування через прозорість їх діяльності та залучення інститутів громадянського суспільства до прийняття рішень.

Тиждень Відкритого Уряду – це реальна можливість для кожної людини долучитися до управління державними справами, впливати на якість прийняття управлінських рішень та ділитись успішними напрацюваннями.

«Нині в межах впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» Україна забезпечила реалізацію таких успішних проєктів, як державне фінансування політичних партій, відкриті дані, доступ до архівів комуністичного режиму, єдиний вебпортал використання бюджетних коштів, система електронних публічних закупівель «ProZorro», електронні петиції, імплементація ЕІТІ стандартів (міжнародні стандарти контролю за видобувними галузями), електронні декларації, інтерактивна карта територій, забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами, онлайн-сервіс перевірки документів про освіту», – зауважила Вікторія Пилипенко.

Крім того, у межах Тижня Відкритого Уряду Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації провів зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування регіону з питань державної і регіональної підтримки агропромислового комплексу області в 2021 році та земельного законодавства.

Фахівці Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації організували вебінар із начальниками та спеціалістами районних і міських управлінь соціального захисту населення щодо реалізації в області змін порядку призначення житлових субсидій.