НА ПОЛТАВЩИНІ ПОЧАЛИ ПРОВОДИТИ МАСОВУ РЕВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19 ВАКЦИНОЮ ASTRAZENECA

Дата: 20.05.2021 15:12

Полтавців, які отримали першу дозу вакцини AstraZeneca з 24 лютого до 10 березня 2021 року, почали щеплювати другою дозою з 20 травня.

Щодо решти громадян, які були щеплені вакциною AstraZeneca, то другою дозою їх провакцинують із наступних поставок. Зокрема, до кінця травня Україна має отримати 1 мільйон 200 тисяч доз вакцини AstraZeneca, повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Ревакцинація Pfizer-BioNTech і Sinovac у Полтавській області розпочалася раніше.

Загалом у Полтавській області вакциною КовішелдТМ від AstraZeneca щеплено 34752 осіб, КомірнатіТМ від Pfizer-BioNTech – 5522 осіб, КоронаВакТМ від Sinovac – 3825 людей.