ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ АВТОДОРОГИ М-03 КИЇВ-ХАРКІВ

Дата: 19.05.2021 10:06

Завершено влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону по обох проїздах на ще одній ділянці автодороги М-03 Київ-Харків. Підрядник працює поблизу с.Гора Полтавського району. Для швидкої та якісної роботи задіяно чотири асфальтоукладальника.

Роботи виконуються в рамках капітального ремонту автошляху під час реалізації спільного Проєкту розвитку дорожньої галузі між Укравтодор та World Bank Ukraine. Метою Проєкту – поліпшення транспортного сполучення, підтримка функціонування та безпеки руху для користувачів доріг на відібраних ділянках національної мережі доріг і поліпшення управління мережі доріг України.

Товщина всіх шарів дорожнього одягу, зокрема з врахуванням укріплення основи, – 81 см. Наразі триває нанесення пластикової розмітки та встановлення нових дорожніх знаків на відремонтованих ділянках.

На даному об'єкті працює компанія Onur Group Ukraine.

Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського "Велике Будівництво".

Служба автомобільних доріг у Полтавській області