A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ДВАДЦЯТЬ ГРОМАД ІЗ ПОЛТАВЩИНИ ВИВЧАТИМУТЬ ПИТАННЯ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ

Дата: 18.05.2021 08:42
Кількість переглядів: 401

Серед зазначених: Білоцерківська, Великобагачанська, Великорублівська, Гребінківська, Заводська, Зіньківська, Котелевська, Миргородська, Новосанжарська, Новоселівська, Нехворощанська, Оржицька, Пирятинська, Пришибська, Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Скороходівська, Терешківська, Чорнухинська, Чутівська.

Зазначені територіальні громади відібрано для участі у навчальній програмі

U-LEAD «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами». Про це повідомляє Полтавський регіональний офіс Програми U-LEAD.

Упродовж травня-червня 2021 року відібрані громади візьмуть участь у навчальній програмі, що складатиметься з наступних семінарів:

1. Принципи просторового планування.

2. Просторове планування в Україні.

3. Просторове планування в територіальних громадах.

4. Виклики просторового планування.

5. Земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

Як зазначила керівниця Полтавського регіонального офісу Програми U-LEAD Ірина Балибіна, загалом для участі у навчальній програмі відібрано 225 українських громад країни.  

За результатами навчання, 48 громад отримають додаткову експертну підтримку у підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або підтримку у проведенні аудиту земельних ресурсів.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора