A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні-квітні 2021 року

Дата: 17.05.2021 17:00
Кількість переглядів: 247

Послугами обласної служби зайнятості за чотири місяці року скористалися майже 60 тисяч громадян

 

Протягом січня-квітня2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 59,8тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 42,7 тисячілюдей мали статус зареєстрованого  безробітного.

Від 3,5 тисячі роботодавців за цей період надійшло16,4 тисячі пропозицій роботи.

 

 

Роботу знайшли більше 11 тисячлюдей

 

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 11,4тисячі осіб, зокрема 10,6 тисячі зареєстрованих безробітних.

5 безробітних громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані33 безробітних.

687 громадянам забезпечена тимчасова зайнятість.

 

 

Професійне навчання пройшли 2,9 тисячі безробітних

 

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 2,9 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2,1тисячі людей навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 5 осіб старше 45 років отримали ваучер на навчання за спеціальністю «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

 

На обліку – 21,8 тисячібезробітних

 

На обліку в регіональній службі зайнятості станом на 1 травня 2021 року перебуває 21,8 тисячі безробітних. Допомогу по безробіттю отримують 19,7  тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (17,3%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролюза роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (16,6%), представники найпростіших професій (13,9%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (12,7%).

 

Роботодавці пропонують понад 2 тисячі вакансій

 

 Станом на 1 травня кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, становила 2,1 тисячі одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про понад 400  пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (25,1%), робітників з обслуговування та експлуатації технологічного устаткування (24,4%), професіоналів (12,3%), працівників сфери торгівлі та послуг (10%), представників найпростіших професій (9,7%).

 

 

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості. Тел.: 51-84-38.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора