ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА КВІТЕНЬ 2021 РОКУ ПРОФІНАНСОВАНО В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Дата: 15.05.2021 09:30

Житлові субсидії та пільги  на оплату житлово-комунальних послуг за квітень 2021 року профінансовано в повному обсязі

Питання надання житлових субсидій та пільг постійно перебуває на особливому контролі у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Житлові субсидії за квітень 2021 року призначено 151,1 тис. сімей, пільги на оплату житлово-комунальних послуг – 60,1 тис. пільговиків.

З 11 травня 2021 року розпочата виплата субсидій та пільг через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» на суму 58 млн. грн.

14 травня 2021 року в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій через банківські установи на загальну суму 101,2 млн. грн.

Кошти будуть зараховані на вкладні рахунки одержувачів у банківських установах протягом 17-18 травня 2021 року.

Департамент соціального захисту населення ОДА