Мама – найдорожча в світі людина!

Дата: 11.05.2021 14:41

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято – День матері, адже мама – найрідніша людина для кожного, а її важливість в нашому житті важко переоцінити.Цей день став чудовим приводом привітати усіх, без виключення,  мам, зі святом.

11 травня відвідали багатодітну родину Тетяни Романець із с. Супротивна Балка голова районної державної адміністрації Дмитром Романовим, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Солодовник, секретар Новосанжарської селищної ради Таміла Музика та директор Новосанжарського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Ігор Романць.

Гості привезли продуктові набори які  були дуже доречними адже у сім’ї Тетяни Анатоліївни виховується одинадцятеро дітей. Гостинці викликали щирі посмішки у дітей, а також розуміння, що їх доля небайдужа гостям, які цікавилися умовами проживання дітей та дізнавалися про нагальні потреби родини.