A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Відбулося засідання комісії ТЕБ і НС

Дата: 07.05.2021 16:22
Кількість переглядів: 382

    Про епідемічну ситуацію в Полтавському районі, та  встановлення  протиепідемічних обмежень відповідно до «жовтого» рівня епідемічної  небезпеки  на території Полтавського району  в умовах  поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Фото без опису

Протокол № 10

засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

07  травня  2021 року                                                                  м. Полтава

 

Головував: Д. Романов – голова райдержадміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Присутні: члени штабу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (за окремим списком).

Запрошені: начальники структурних підрозділів райдержадміністрації (за окремим списком), керівники спеціалізованих служб цивільного захисту.

 

Засідання комісії проводилось з урахуванням карантинних обмежень та обов’язковим дотриманням необхідних протиепідемічних заходів

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.        Про епідемічну ситуацію в Полтавському районі, та  встановлення  протиепідемічних обмежень відповідно до «жовтого» рівня епідемічної  небезпеки  на території Полтавського району  в умовах  поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:  інформацію Віктора Скриля керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Полтавського району, який повідомив, про стан захворювання, на території району, на гостру респіраторну хворобу спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 та здійснення і дотримання заходів у межах та обсягах, що необхідні для  ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, також він наголосив, що  в  Полтавському  районі, який  знаходився  в «червоному» рівні епідемічної небезпеки , за даними моніторингу, рівень захворюваності значно знизився, з 00 год. 00 хв. 07 травня 2021 р. на території Полтавського  району забезпечити виконання карантинних заходів ,,жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

Виконання заходів, передбачених запобіганню поширенню на території Полтавського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації. 

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1.  Вважати такими, що втратили чинність  пункти 1-2-4 протоколу від 14.04.2021 № 7/2021 та зміни, що були внесені до нього протоколом від 15.04.2021 № 8/2021, за результатами позачергових засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в Полтавському районі.

 

2. Керівникам територіальних громадам,  відділу оборонної роботи та цивільного захисту та структурним підрозділам райдерждержадміністрації,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р.  № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами) з 00 год. 00 хв. 07 травня 2021 р. на території Полтавського  району забезпечити виконання карантинних заходів ,,жовтого” рівня епідемічної небезпеки, визначеного актуальним рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 11/2021 від 06 травня 2021 року для Полтавської області, застосувавши заборону на:

2.1. Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

2.2. Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні;

2.3 Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

2.4. Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, проведення кваліфікаційного іспиту на право на зайняття нотаріальною діяльністю, тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора, атестації здобувачів у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (включно з апробаційним проведенням єдиного державного кваліфікаційного іспиту) та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “Крок” (далі – атестація здобувачів), проведення заходів з оцінювання якості освіти (пробного зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання тощо), здійснення яких належить до завдань Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних підрозділів (далі – заходи з оцінювання якості освіти), проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів із глядачами з наповненістю споруд, приміщень не більш як 50 відсотків місць та за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників. Організатор заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням осіб стоячи.

2.5. Приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку розміщення, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі.

2.6. Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

2.7. Проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо.

2.8. Робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

2.9. Розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовленими самостійно (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв).

2.10. Діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, у яких:

- не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;

-  не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками або респіраторами, та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

        -  обслуговуються покупці без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, за винятком обслуговування за межами будівлі суб’єкта господарювання (через вікна видачі, тераси тощо);

- не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни).

2.11. Діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також стаціонарних відділень первинного та складного протезування протезно-ортопедичних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку).

2.12. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

2.13. Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

2.14. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів загальної площі приміщення, басейнів і більше ніж чотири особи на одній доріжці для індивідуальних занять або шість осіб для спортивно-тренувальних груп.

2.15. Відвідування пунктів (місць) тимчасового тримання осіб, пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, та пунктів тимчасового розміщення біженців, крім осіб, які надають правову допомогу особам, які перебувають в таких пунктах.

2.16. Відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають (перебувають) громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

3. Рекомендувати міським, селищним та сільським керівникам територіальних громад Полтавського району забезпечити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання карантинних заходів, відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

4. Рекомендувати Полтавському районному управлінню поліції та управлінню патрульної поліції  Головного управління Національної  поліції в Полтавській області, Полтавському управлінню Держпродспоживслужби, забезпечити суворе дотримання громадянами обмежувальних протиепідемічних заходів при відвідуванні місць поховань на території міських, сільських та селищних кладовищ,також забезпечити посилені заходи нагляду (контролю) за виконанням протиепідемічних заходів на пасажирських перевезеннях, в закладах торговельної діяльності.(Термін:до перегляду рівня епідемічної небезпеки).  

5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити виконання та контроль території району відвідування інтернатних закладів (пансіонату) сторонніми особами. (Термін: до перегляду рівня епідемічної небезпеки).

6. Відділу оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації продовжити посилену роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової, соціальні мережі та інші канали інформації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення епідемічної ситуації.

7. Про виконання протокольних рішень інформувати районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавського району.

8.    Контроль за виконанням рішення покласти на відділ оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації.

Голова

районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій                                                                 Д. РОМАНОВ

 

Т.в.о. секретаря

районної комісії з питань ТЕБ і НС                                                           Н. ПОНОМАРЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора