Вітання голови Полтавської РДА Дмитра Романова з нагоди Великодніх свят

Дата: 30.04.2021 13:29

Дорогі краяни! Від щирого серця вітаю Вас з одним із найвеличніших і найрадісніших християнських свят – Воскресіннім Христовим!

У житті кожного християнина  Великдень – свято особливе і шановане. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, теплої та квітучої весни, але й тому, що є символом перемоги  добра над злом, світла над тьмою, віри – над безнадією.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди Великодніх свят. Нехай у ці дні лунають у Ваших домівках щирі пасхальні вітання, хай неодмінно здійсняться численні побажання здоров’я, щастя, миру, добра, що їх щедро даруватимуть Вам  рідні, близькі, друзі. Нехай великодній передзвін освятить Божим благословенням усі Ваші добрі справи і світлі наміри, принесе родинне тепло та затишок, оселить  злагоду та спокій у Ваших душах.

Нехай Воскреслий Господь дарує Вам довгії та щасливії літа!

З повагою,

Голова РДА                                                             Дмитро Романов