Відвідали прийомну родину

Дата: 29.04.2021 14:02

Голова Полтавської райдержадміністрації Д.Романовим спільно із заступником голови райдержадміністрації О.Солодовником, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації , Я.Петренко, представниками Терешківської громади Полтавського району  Р.Кожем яком, О. Клітною відвідали прийомну родину Власенка М.А., Власенко Л.М., що проживають у с. Головач Полтавського району та виховують 2 дітей-сиріт та 1 особу з числа дітей-сиріт.

Прийомна родина переїхала до Полтавського району в середині грудня 2019 року як внутрішньопереміщена.

Голова райдержадміністрації Д.Романов та присутні поцікавилися проблеми, що виникають в родині, та вручили дітям подарунки.