Відповідно до плану основних заходів на 2021 рік в період з 13 по 14 квітня 2021 року проведено спільне мобілізаційне тренування.

Дата: 13.04.2021 17:27

Тренування проводилось на базі Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

До виконання завдань з мобілізаційної підготовки залучалися голова районної державної адміністрації Дмитро Романов , представники Полтавського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, мобілізаційного відділу райдержадміністрації, Служби безпеки України в Полтавській області, Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Головного управління ДСНС України в Полтавській області.

В ході тренування відпрацьований комплекс організаційних, економічних, фінансових, соціальних, правових та інших заходів, які здійснюються в мирний час з метою підготовки національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій до своєчасного й організованого проведення мобілізації та задоволення потреб оборони держави і захисту її території від можливої агресії, забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Також проведено практичне розгортання пункту прийому особового складу та техніки.