05 березня 2021 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації, яку провів голова спостережної комісії Віктор Скриль.

Дата: 07.04.2021 18:49

На порядку денному розглядалося питання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення та пом'якшення режиму відбування покарання до засуджених державних  установ:

• Машівська виправна колонія № 9,
  • Крюківська виправна колонія № 29,
  • Надержинщинська виправна колонія № 65 за результатами розгляду подань цих установ.

За наслідками розгляду подань виправних колоній спостережною комісією при Полтавській райдержадміністрації постановою було погоджено подання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення та пом’якшення режиму ув’язнення.

Особливу увагу головою Комісії було приділено роботі служб, структурних підрозділів адміністрації виправних установ щодо проведення вичерпних заходів запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в установах виконання покарань, які розташовані на території Полтавського району та організації щеплень персоналу від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.