На Полтавщині завершили важливий етап зведення мосту біля с. Підгора

Дата: 08.04.2021 08:44

Завершено монтаж всіх 17 балок та бетонування монолітної плити на шляхопроводі для проїзду місцевого транспорту, зокрема для проїзду габаритної сільськогосподарської техніки поблизу с. Підгора на обході м. Кобеляки на автошляху Н-31 Дніпро – Решетилівка.

Наразі триває установка деформаційних швів на штучній споруді та відсипка підходів. Після цього буде нанесена гідроізоляція, влаштовано два шари асфальтобетонного покриття, встановлене бар'єрне огородження.

Основний трафік буде рухатися зверху. Траспорт місцевого населення, зокрема і с/г механізми, їхатимуть знизу. Висота тунелю - 4,5 метри, довжина – 12 метрів.

Будує шляхопровід компанія Onur Group Ukraine.

Нагадаємо, дорога Н-31 будується у Полтавській та Дніпропетровській області. Вона з’єднає якісною дорогою Дніпро та Київ.