A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Проведення аукціонів з продажу  об’єктів державної власності малої приватизації

Дата: 19.03.2021 15:04
Кількість переглядів: 469

З метою оперативного інформування громадськості, залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації, підвищення рівня прозорості приватизації Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації державного майна, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціонів з продажу  об’єктів державної власності малої приватизації, а саме:

Фото без опису

окреме майно – будівлі та споруди у складі: нежитлова будівля А, Ап, загальною площею 531,3 кв.м., гараж Б, загальною площею 42,1 кв.м., вбиральня В, вимощення ІІ за адресою: Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Мільйонна (Огія), 17. Балансоутримувач – Головне управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892), орган управління – Державна служба статистики України. 

Електронний аукціон відбудеться 15 квітня 2021 року, час проведення – 15:00 год. Стартова ціна – 35 901,80 грн.

Детальна інформація про об’єкт: 

на ProZorro.Продажі: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-03-17-000001-2

на сайті privatization.gov.ua: https://privatization.gov.ua/product/budivli-ta-sporudy-u-skladi-nezhytlova-budivlya-a-ap-zagalnoyu-ploshheyu-531-3-kv-m-garazh-b-zagalnoyu-ploshheyu-42-1-kv-m-vbyralnya-v-vymoshhennya-ii/.  

Для участі в аукціоні потенційним покупцям необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Просимо посприяти у пошуку та залученню потенційних інвесторів для приватизації  вищевказаних об’єктів державної власності та розмістити інформацію про продаж об’єктів на офіційному сайті та в офіційних друкованих виданнях адміністрації (ради).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора