15.03.2021 р. відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській районній державної адміністрації

Дата: 15.03.2021 10:10

ГОЛОВУВАВ: заступник голови Полтавської районної державної адміністрації, голова комісії  Віктор СКРИЛЬ  з порядком денним «Про встановлення карантинних обмежень зі сказу лисиці  на  території  с. Шостаки Полтавської міської територіальної громади Полтавського району та накладення обмежень та у господарстві Х »

Заслухавши та обговоривши інформацію виконуючого обов’язки начальника Полтавського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Василя Паращенка, керуючись ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», п.3.6. Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин, затвердженої наказом  Головного державного інспектора ветеринарної медицини України за № 5 від 15.03.1994, у зв’язку з захворюванням кота на сказ ( звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 000639 п.м./21 від 09.03.2021 року Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області), що загинула на території особистого господарства  Х, жителя  с. Щостаки та з метою недопущення  розповсюдження даного захворювання на інші території Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Полтавській районній  державній адміністрації

Комісія прийняла ряд рішень:

Встановити  карантинні  обмеження  та  оголосити  неблагополучною територію с. Шостаки Полтавського району Полтавської області по сказу.

До загрозливої зони неблагополучного пункту віднести території с. Супрунівка, с. Івашки, с. Мильці, с. Абазівка, с. Гожули, с. Андріївка, с. Біологічне, с. Зорівка, с. Жуки, с. Тахтаулове, с. Макарцівка, с. Глухове, с. Карпусі, с. Витівка Полтавської міської територіальної громади Полтавського району, с. Розсошенці, с. Горбанівка Щербанівської сільської територіальної громади, с. Мачухи, с. Кованчик, с. Судіївка, с. Куклинці, с. Підлепичі Мачухівської сільської територіальної громади.

Комісією затверджений  План заходів з ліквідації сказу на території с. шостаки та недопущення його розповсюдження на інші території.