A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

У новозбудованому корпусі обласного кардіоцентру виконали вже понад 160 операцій

Дата: 10.03.2021 08:17
Кількість переглядів: 429

У новому корпусі інтервенційної кардіології та реабілітації Полтавського обласного клінічного медичного кардіоваскулярного центру запрацювали майже всі відділення.

Фото без опису

«Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» область добудувала й запустила новий корпус кардіоцентру. Уже працюють поліклініка, функціональна діагностика, відділення ішемічної хвороби серця, порушень серцевого ритму, а також відділ інтервенційної радіології з блоком реанімації та інтенсивної терапії. Фахівці працюють з інфарктами, нестабільною стенокардією, порушенням ритму, вираженою серцевою недостатністю. За зиму медики виконали 164 інтервенційні коронарні втручання, зокрема 97 ургентних стентувань, а також імплантували 17 штучних водіїв ритму», – зазначає голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Очільник області додає, що амбулаторну консультацію отримали понад 1330 хворих, у відділенні функціональної діагностики проведено понад 3000 досліджень. Також фахівці центру провели 875 дистанційних консультацій.

«У стаціонарних відділеннях проліковано 276 хворих. І це не лише мешканці Полтавської області. Дуже часто до нас просяться жителі Сум, Черкас, навіть були пацієнти з Закарпаття, – розповів головний лікар закладу Костянтин Вакуленко. – Вже за межами регіону знають про фаховість наших лікарів та поліпшені умови центру, тому й обирають наш заклад. Нині найбільше проліковано інфарктів. Також через пандемію коронавірусу лікуємо наслідки COVID-19. Нещодавно прийняли жінку з тяжким ускладненням у вигляді міокардитів. Таких хворих достатньо багато, не всі вони підлягають лікуванню в стаціонарі, але є й тяжкі випадки, які потребують інтенсивної терапії».

За словами персоналу кардіоцентру, відкриття корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації дозволить зменшити смертність людей зокрема від інфаркту міокарда. У центрі є змога надавати більш інтенсивну і технологічну допомогу, також зменшився термін перебування пацієнта на ліжку.

«Нові технології, сучасна апаратура, гарні фахівці, пристойні умови перебування пацієнтів. Усе це разом і складає здобуток цього корпусу, – запевняє головний лікар. – Якщо раніше, років 15 тому, смертність від інфаркту міокарда становила 16%, то нині, коли в Україні і світі почали лікувати по-новому, вона скоротилася до 7-10%. У нашому центрі є всі можливості надавати технологічну допомогу хворим. Це значний прогрес».

Нагадаємо, що корпус кардіоцентру зводили за програмою «Велике будівництво». 1 вересня 2020 року центр оглянув Президент України Володимир Зеленський. На повну потужність заклад запрацював із 1 січня 2021 року.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора