Перелік оголошених аукціонів в електронній торговій системі ProZoro.Продажі об’єктів державної власності малої приватизації

Дата: 22.02.2021 20:13

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях (Полтавська обл.)

1. Об’єктом продажу виступає об’єкт малої приватизації - частина нежитлової будівлі, загальною площею 123,9 кв.м., за адресою: Полтавська обл.,  м. Лубни, пров. Верстатобудівників, 19 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892).

Електронний аукціон з продажу об’єкта відбудеться 18 березня 2021 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Стартова ціна – 291 550,00 грн.

Детальна інформація про об’єкт:

2. Об’єктом продажу виступає об’єкт малої приватизації - нежитлова будівля (продуктовий склад) загальною площею 131,4 кв.м., що розташований за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, с. Діброва, вул.. Новоселівська, 1б та перебуває на балансі ТОВ «ім. Чапаєва» (код ЄДРПОУ 00845878)

Електронний аукціон з продажу об’єкта відбудеться 19 березня 2021 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Стартова ціна – 66 265,00 грн.

Детальна інформація про об’єкт:

3. Об’єктом продажу виступає об’єкт малої приватизації - склад, за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, с. Дячкове, пров. Центральний, 5, та перебуває на балансі ТОВ «ім. Чапаєва» (код ЄДРПОУ 00845878)

Стартова ціна – 35 000,00 грн.

Детальна інформація про об’єкт:

4. Об’єктом продажу виступає об’єкт малої приватизації – нежитлова будівля, загальною площею 214,7 кв.м., за адресою: Полтавська обл., Карлівський р-н, с. Солона Балка, вул. Басарабової, 6, балансоутримувач відсутній, орган управління – Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях.

Електронний аукціон з умовами відбудеться  22 березня  2021 року, час проведення – 12:03 год.

Стартова ціна – 44 650,00 грн.