До відому органів, закладів, установ визначених статтею 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”

Дата: 03.02.2021 08:45

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії № 24 від 26.01.2021 „Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”, у зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій”, для здійснення відділом ведення Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) щомісячного поновлення та опрацювання бази даних Реєстру просимо забезпечити інформування органу реєстрації сільської, селищної ради про перехід повноважень щодо ведення Реєстру від відділу ведення Реєстру, утвореного районною державною адміністрацією, що припиняється, до відання відділу ведення Реєстру, утвореного районною державною адміністрацією нового району.

На виконання п. 4 вказаної постанови надаємо інформацію щодо місцезнаходження відповідного відділу ведення Реєстру апарату Полтавської районної державної адміністрацій новоутвореного району:

• відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полтавської районної державної адміністрації. Адреса: вул. Шевченка, 7, м. Полтава, Полтавська обл., 36011, тел.: (0532) 56-02-47. Начальник відділу – Михайленко Олександр Олександрович, тел.: (095) 422-17-52, E-mail: vvdrv.pl.ua@adm-pl.gov.ua.
  • На виконання п. 5 вищевказаної постанови, органам, закладам, установам, визначеним статтею 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, необхідно забезпечити до 05 лютого 2021 року та в подальшому щомісячно до 5-го числа подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, до зазначеного відділу ведення Реєстру.