A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Проведення чергового етапу декларування

Дата: 16.01.2021 09:28
Кількість переглядів: 395

З 01.01.2021 розпочався черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2020 рік, які подаються до 1 квітня 2021 року, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Фото без опису

Всім суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити термін дії та працездатність кваліфікованого електронного підпису (далі – КЕП) для роботи з Реєстром, а також актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки, вказаної під час реєстрації в електронному кабінеті  та доступ до неї (на дану електронну пошту направляються повідомлення при роботі з Реєстром).

В разі якщо виникають технічні проблеми під час роботи з Реєстром чи інші загальні питання пов’язані з роботою Реєстру, можна звернутись до служби технічної підтримки НАЗК на адресу електронної пошти support@nazk.gov.ua  (тільки для технічних питань), за телефоном +38(044)200-06-94 (графік роботи технічної допомоги: понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00) або здійснити  алгоритм дій,  який розміщений на сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua/uk/) в розділі «Меню» → «Рекомендації при роботі з реєстром» чи «Технічна допомога при заповненні».

Якщо термін дії кваліфікованого електронного підпису отриманого у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг інформаційно-довідкового департаменту ДПС спливає,  то можливо до його закінчення здійснити повторне (дистанційне) формування сертифікату за електронним запитом (продовжити термін дії власноруч) за наступним посиланням: https://acskidd.gov.ua/manage-certificates.

Окремо звертаємо увагу на необхідності перевірки вірності написання ПІБ або ІПН у вкладці «Мій профіль» персонального кабінету (ПІБ обов’язково повинно бути вказано на українській мові та відповідно до паспорту). У разі виявлення розбіжностей необхідно звернутися до АЦСК, який вам видав КЕП.

Перед початком роботи з Реєстром декларацій слід переконатися у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації, та врахувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства.

Крім того, для успішного і правильного заповнення декларації рекомендовано додатково ознайомитися з розміщеними на сайті НАЗК роз’ясненнями щодо заповнення декларації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора