15 січня 2021 року о 10-й годині відбулося четверте засідання першої сесії Полтавської районної ради восьмого скликання.

Дата: 15.01.2021 16:04

На розгляд винесено ряд питань, серед яких питання обрання заступника голови Полтавської районної ради.

Заступниками голови районної ради обрано:

• Дячун Карину Андріївну член політичної партії «Опозиційна платформа-за життя», обрана від політичної партії «Опозиційна платформа-за життя» )
  • Базалук Руслану Олександрівну (член політичної партії «Європейська солідарність», обрана від політичної партії «Європейська солідарність» )
  • Сербіна Вііктора Івановича (безпартійний, обраний від партії « Слуга народу»)