Перевірка виконання карантинних вимог і проведення протиепідемічних заходів

Дата: 22.12.2020 09:56

Робочою групою по контролю і перевірці виконання карантинних вимог і проведення протиепідемічних заходів автомобільними перевізниками при наданні послуг з перевезення пасажирів спільно з керівниками робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 сільських рад, об’єднаних територіальних громад Полтавського району здійснені перевірки перевезень пасажирів автомобільним транспортом відповідно графіку перевірок.

Штабом з ліквідації НС спільно з 4-ДПРЧ 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області продовжується проведення заходів з дезінфекції об’єктів критичної інфраструктури, будинків та зупинок на території населених пунктів Полтавського району.

Питання щодо виконання заходів, передбачених запобіганню поширенню на території Полтавського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації.