Засідання спостережної комісії

Дата: 13.11.2020 12:00

Фото без опису13 листопада 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації, яку провів голова спостережної комісії Віктор Скриль.

На порядку денному розглядалося питання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення до засуджених державної установи Крюківська виправна колонія № 29 за результатами розгляду подань цієї установи.

За наслідками розгляду подання виправної колонії спостережною комісією при Полтавській райдержадміністрації постановою було погоджено подання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення.

Особливу увагу головою комісії було приділено роботі служб, структурних підрозділів адміністрації щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, проведенню роботи щодо вирішення соціально-побутових питань осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі.

Секретар спостережної комісії Любов Костенко