Засідання спостережної комісії

Дата: 13.11.2020 12:00

13 листопада 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації, яку провів голова спостережної комісії Віктор Скриль.

На порядку денному розглядалося питання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення до засуджених державної установи Крюківська виправна колонія № 29 за результатами розгляду подань цієї установи.

За наслідками розгляду подання виправної колонії спостережною комісією при Полтавській райдержадміністрації постановою було погоджено подання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення.

Особливу увагу головою комісії було приділено роботі служб, структурних підрозділів адміністрації щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, проведенню роботи щодо вирішення соціально-побутових питань осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі.

Секретар спостережної комісії Любов Костенко